Kontakt

North Macedonia

24/7
ShowBizz

Dj Geek shfaqet krah për krah me mamin e Dafina Zeqirit

Dafina Zeqiri ka konsoliduar lidhjen me DJ Geek, pak javë pasi e bëri publike marrëdhënien romantike me të. Këngëtarja ka treguar se familja e saj,

ShowBizz

Ndahet nga jeta aktori i “Lord of the Rings”

Është ndarë nga jeta aktori i njohur Bruce Allpress, i cili së fundi ishte pjesë e filmit “Lord of the Rings” me rolin e Aldor.

ShowBizz

Luana Vjollces i digjet gjoksi

Luana Vjollca është prezantuesja e famshme shqiptare, e cila i ngjiti guximshëm shkallët në botën e televizionit. Sot, është pa dyshim një nga bjondet më

ShowBizz

Në moshën 71 vjeçare, Richard Gere bëhet përsëri baba

Gruaja e Richard Gere, Alejandra Silva, 37 vjeçare, ka lindur fëmijën e tyre të dytë. Spanish mag Hola, who are known to be close to

ShowBizz

‘Nuk do zhvishem’, Arta Nitaj ka një njoftim për ndjekësit në Instagram në lidhje me muajin e Ramazanit

Aktorja, Arta Nitaj ka bërë një njoftim në Instagram për ndjekësit e saj me rastin e fillimit të muajit Ramazan. Arta Nitaj, njihet për provokimet

ShowBizz

Tika Camaj shfaqet pa brekë në dhomën e gjumit

Modelja shqiptare në Amerikë, Tika Camaj ka hequr të brendshmet në dhomën e gjumit. Tika është e njohur për pozat e saj provokative por fotot

ShowBizz

Arbesa dhe Artina sjellin coverin e ri (Video)

Edhe pse në karantinë, dy këngëtarët e njohura shqiptare Arbesa dhe Artina Gashi kanë sjellë një cover të ri i cili ka vetëm pak minuta

ShowBizz

Taylor Swift anulon të gjitha koncertet e turneut të 2020-ës

Website zyrtar i këngëtares së famshme Taylor Swift ka publikuar një deklaratë ku shkruhet se për shkak të rrezikut të lartë që paraqet pandemia, të

ShowBizz

“Simpatia”, projekti i ri muzikor nga Fati Krasniqi (Video)

Eshte në fillimet e karrierës por është dhe shumë produktiv në muzik. Fati Krasniqi është këngëtari që fal zërit të veqant qdo këng e rikthen

ShowBizz

Romeo Imeraj godet me ritme pop-folk (Video)

Romeo Imeraj godet perseri me nje kenge ritmike pop folk . Duket qe kombinimi Vojsava Alia dhe Romeo Imeraj ne tekst eshte hit dhe madje