Kontakt

North Macedonia

24/7
ShowBizz

Azel ylli i ri i muzikës vjen me “Don Don”

Azel është ylli i ri i muzikës që sapo ka hapëruar në tregun e muzikës moderne në vend. Azel, ka sjell projektin me titull “Don

ShowBizz

“Tradita” nga Samir Shabani dhe Cuki Vogel (Video)

Muzika Popullore Shqiptare, përbën një ndër pasuritë më të ç’muara të vendit. Muzika popullore bënë një jetë aktive edhe sot, ndërkohë që gjurmët e saj

ShowBizz

Saranda Krasniqi publikon projektin e ri, thotë me ‘Motra do ta kallim’ (Video)

Këngëtarja e njohur shqiptare Saranda Krasniqi ka publikuar projektin më të ri të cilin e ka titulluar ‘Motra do ta kallim’ me tekst nga Sami

ShowBizz

MAGGI diqka me ndryshe në skenën tonë

Skenës ton ë të showbizit po i shtohet edhe një artiste e veqant. Maggi është një emër i ri në skenën tonë . Ajo vjen

ShowBizz

Shkëndije Mujaj i përkushtohet e tëra fesë gjatë muajt të Ramazanit

Modelja dhe këngëtarja Shkëndije Mujaj e ka konfirmuar sonte se nuk do të postojë më foto provokative nëpër rrjetet sociale Mujaj, e cila konsiderohet si

ShowBizz

Nga akuzat për thirrje për protestë deri te humanizmi për publik, gjithçka që Leonora e Labi i thanë njëri-tjetrit në emision

Debati mes këngëtarëve Labinot Tahiri e Leonora Jakupi, nga rrjetet sociale ka arritur edhe në studio televizive. Vetëm pak ditë më parë ishte Labi ai

ShowBizz

Vajza e Arnold Schwarzenegger në pritje të ëmbël, kapet “mat” me barkun e rrumbullakosur

Katherine, vajza e aktorit Arnold Schwarzenegger është në pritje të ëmbël, shkruajnë mediat e huaja. Ajo do të bëhet nënë për herë të parë, ndërkohë

ShowBizz

Roberti zbulon planet për një martesë të dytë

Në muajin gusht të vitit të kaluar Robert Berisha njoftoi publikisht ndarjen nga këngëtarja Nora Istrefi. Me të cilën ende ruajnë raporte shoqërore por jo

ShowBizz

Ramazani mbulon Çiljetën kurse zhvesh krejtësisht Zajminën

Sot (e premte) për besimtarët myslimanë në mbarë botën ka nisur Muaji i Shenjtë i Ramazanit. Këngëtarja e njohur shqiptare, Çiljeta Xhilaga, ka treguar shpesh

ShowBizz

“Malli për nanën” kënga më aktuale nga Kole Oroshi dhe Gjon Ukaj

“Mka marrë malli për nanën time ju o shoktë e mi që mka rriturr me shumë mundime veç ta shoh me sy..”. Këto janë disa