Kontakt

North Macedonia

24/7
ShowBizz

Kush është femra që u fut mes Çiljetës dhe Albanit? U përfol për ndarjen nga portieri kombëtares, videoja që sqaron gjithçka

Çiljeta Xhilaga ka ndarë një video në profilin e saj në Instagram, teksa filmon veten në një club, duke kënduar këngën e Nora Istrefit me

ShowBizz

Ronaldo qethet në kushte karantine, i beson verbërisht partneres

Cristiano Ronaldo vazhdon të jetë në Portugali, së bashku me familjen e tij, të izoluar prej disa ditësh tashmë. Ylli portugez po bënte një sezon

ShowBizz

Emily Ratajkowski pozon komplet e zhveshur

Emily Ratajkowski ka marrë vëmendjen e mediave botërore me foton e fundit. Emily Ratajkowski ka bërë atë që din më së miri, modelja me prejardhje

ShowBizz

Madonna dhuron një milion dollarë për fondacionin e Bill Gates

Madonna ka njoftuar se ajo ka dhuruar një milion dollarë për përshpejtimin e gjetjes së terapisë për COVID-19 të Gates Philanthropy Partners, në mënyrë që

ShowBizz

Elssa sjell “Ki me pa”; Vjen bombastike në klipin e saj të parë

Kengetarja bukuroshe, mjaft e re edhe ne moshe sapo ka sjell kengen e saj te pare. Pas kaq vitesh ne performim live Elsa tashme eshte

ShowBizz

Bashkëpunim ndërmjet Motrave Mustafa dhe reperit të njohur?!

Ai sapo ka publikuar albumin e tij “Self Loyalty” dhe i ftuar në Prive së fundmi ai zbuloi se ka plane të mëdha për të

ShowBizz

Një video e ëmbël: ‘The Rock’ mëson bijën 4 vjeçare t’i pastrojë duart

“The Rock” ka ndarë një video në rrjete sociale ku shihet duke mësuar bijën e sja t’i pastrojë duart. Dwayne Johnson ose i njohur ndryshe

ShowBizz

Shpulla, shkelma dhe gjak, pas-sherri i Kim dhe Kourtney Kardashian

Debati i ashpër mes Kim dhe Kourtney Kardashian në lidhje me etikën e punës degradoi në një sherr të shëmtuar fizik, me shpulla, shkelma e

ShowBizz

Luana Vjollca e rrethuar me valixhe të brendeve më të njohura

Luana Vjollca ka anuluar të gjitha planet dhe po qëndron e mbyllur në shtëpi në këtë kohë pandemie. Por, ajo tani pret me padurim të

ShowBizz

Xhesika nxjer në pah format seksi para fotografit 15 vjeçar nga Elbasani, Menelaos Shtembari

Këngëtarja e njohur shqiptare Xhesika Ndoj e cila krahas muzikës tashmë i është futur dhe biznesit i cili po i shkon shumë mbarë, nuk ndalon