Kontakt

North Macedonia

24/7
Lajme

Fitore Ziberi gjatë takimeve me qytetarë: Do jem zë i fuqishëm i femrës dhe rinisë

Kandidatja për deputete në zonën e VI-të zgjedhore Fitore Ziberi gjatë aktiviteteve të fundit në teren në kuadër të fushatës parazgjedhore për zgjedhjet e parakohëshme

Lajme

Dr. Florin Besimi: Askush nuk mund ta ndalë barazinë në vendin tonë!

Kandidati i BDI-së, nga zona e 6-të, për Parlamentin e RMV, Dr. Florin Besimi, sot në mesin e kompanive që ka vizituar, ishte ajo Bashkim

Lajme

Nuredini takon arkitektët në Tetovë: Nuk kam lejuar keqpërdorim të buxhetit, projektet në të mirë të qytetarëve

Kandidati për deputet nga rradhët e BDI në zonën e VI-të zgjedhore njëherit ministër i ambientit jetësorë dhe planifikimit hapësinor Naser Nuredini sot në takim

Lajme

Besimi në takim me arkitektët: Bashkë do të bëjmë punë të mira për vendin tonë

Takimi i rradhës në vrazhdën e aktiviteteve kandidati për deputet nga rradhët e BDI-së në njësinë e VI-të zgjedhore i dyti me rradhë pas liderit

Lajme

Xhaferi nga Struga: Përmes drejtimit të institucioneve treguam se jemi model për të tjerët, koha për “Kryeministër Shqiptar”

Para struganëve sot bartësi i listës Talat Xhaferi ka shpalosur konceptin e BDI dhe programin për këto zgjedhje të parakohëshme parlamentare. Xhaferi para struganëve ka

Lajme

Anketa/Zaev ‘shkund’ Mickoskin pas debatit televiziv

Ka mbaruar anketa e qendrës analitike të Centar.mk. Gjithsej 645 lexues të Centar.mk votuan në sondazh. Lexuesit vendosën që Zoran Zaev është fituesi i duelit

Lajme

Florin Besimi: Të qëndruarit në shërbim permanent ndaj qytetarëve, për ne është prioritet kryesor!

Përgjegjësia merret sipas ndërgjegjes, këtë e dëshmon më së miri biografia e dr. Florin Besimi, i cili si kuadër i jashtëzakonshëm nga fusha e shëndetësisë

Lajme

Nuredini nga Malësia e Tetovës: Sharri shpallet park nacional, po zhvillojmë ekonominë dhe turizmin malor

Ministri i ambientit jetësorë dhe planifikimit hapësinor Naser Nuredini njëherit kandidat për deputet në zonën e VI-të zgjedhore sot ka qëndruar për vizitë në fshatrat

Lajme

Florin Besimi në Malësinë e Tetovës: Vota Juaj, si çdo herë, për shqiptarët”

Kandidati i BDI-së, nga Zona e 6-të zgjedhore, dr. Florin Besimi, fushatën elektorale e ka vazhduar në Llacë, në Malësinë e Tetovës, ku bashkëbisedoi me

Lajme

Pas aktivitetit me biçikleta, Besimi: Rinia e mrekullueshme e BDI-së është flamurtare e risive në jetën tonë

Dr. Florin Besimi, kandidat i BDI-së në Zonën e 6-të, sot i është bashkuar Forumit Rinor të Bashkimit Demokratik për Integrim, në aktivitetin e shëtitjes