Kontakt

North Macedonia

24/7
Lajme

Nuredini takon afaristët në Tetovë: Biznesi vendor prioritet i yni edhe në mandatin e ri

Kandidati për deputet nga rradhët e BDI-së dhe ministër në detyrë Naser Nuredini sot ka qëndruar për vizitë në kompaninë Les Komerc në kuadër të

Lajme

Florin Besimi: Krenarë me prodhuesit vendor, prioritet i ynë lehtësimet e të bërit biznes

Sot, në kuadër të vizitave në bizneset e suksesshme, kompania Les Kommerce, ishte mikpritëse e dr. Florin Besimit, kandidatit të BDI-së, në zonën e 6-të

Lajme

Elezi: Në të gjitha komunat shërbimet do të mund të paguhen me kartela, duhet të bëhet furnizimi me terminale!

Përdorimi i përgjithshëm i mënyrës së pagesës pa kontakt me kartela Visa në vendin tonë u rrit me 113 përqind krahasuar me Marsin e vitit

Lajme

Familja është pikënisja për çdo fitore, flet Florin Besimi

Sot, Dr. Florin Besimi, ka publikuar një foto familjare, ku shihet bashkëshortja e tij, Flora, e cila është magjistre e Pedagogjisë dhe tre fëmijët e

Lajme

Dr. Florin Besimi: BDI për bujqësinë ka programe konkrete dhe zotohet për zbatim në mandatin e ardhshëm

Dr. Florin Besimi, kandidat i BDI-së për zonën e 6-të, në kuadër të fushatës zgjedhore, ka vizituar sot Tregun e gjelbër, ku ka takuar prodhuesit

Lajme

Nuredini nga Bogovina: Punojmë me profesionalizëm dhe shumë transparencë për qytetarët

Kandidati për deputet në njësinë e VI-të zgjedhore njëherit edhe ministër në detyrë Naser Nuredini mbrëmë para banorëve të komunës së Bogovinës ka kërkuar mbështetje

Lajme

Florin Besimi: Shipkovica e heroizmave ndër shekuj, i jep krah fitores së madhe të BDI-së!

Nga zemra e Malësisë, në Shipkovicën e legjendave kuq e zi, tek rrënjët e atdhetarizmit tonë, morëm përkrahjen e plotë, përkrahjen me zemër, për flamurin,

Lajme

Xhaferi nga Gostivari: Komandant Ahmeti, në njësinë zgjedhore V janë bërë tok nga i vogli e deri tek i moshuari rreth idesë tuaj për Kryeministër Shqiptar

Para qytetarëve të komunës së Gostivarit në tubimin e mbajtur sonte nga BDI ka folur kryeparlamentari në detyrë Talat Xhaferi njëherit bartës liste në zonën

Lajme

Doc.Dr. Florin Besimi merr përkrahje të fuqishme nga kolegët mantelbardhë: Po të madhe për 15 korrik

Kandidati i BDI-së, nga zona e 6-të zgjedhore, Doc.Dr. Florim Besimi, mjeku i mirënjohur në krye të Spitalit Klinik të Tetovës, i mirënjohur edhe përtej

Lajme

Dr. Florin Besimi: “Rinia në rend të parë”, ja pikat e programit të BDI-së për rininë

Kandidati i Zonës së 6-të nga BDI, dr. Florin Besimi, ka veçuar tri pikat thelbësore të BDI-së, punsim, mirëqenie dhe integrim, ndërsa për programin për