Kontakt

North Macedonia

24/7

Articles By This Author

Lajme

Xhepçishti, si gjithmonë, krah kauzës shqiptare, për Kryeministrin shqiptar, ka cekur dr. Florin Besimi

Kandidati i BDI-së, për Parlamentin e RMV nga zona e 6-të zgjedhore, dr. Florin Besimi, fushatën elektorale, e përmbylli nga Xhepçishti, bastioni i fitoreve të

ShowBizz

Ish “Miss Universe” Kështjella Pepshi bëhet yll i muzikës, sjell hitin

Kështjella Pepshi, vajza me bukuri të fisme, e cila u shpall “Miss Universe Kosova” dhe përfaqësoj bukurinë shqiptare në botë, tashmë është me dy këmbët

Lifestyle

RTV ‘Iliria’ me pronar Besim Mehmeti e Nasim Haradinaj, së shpejti televizion nacional

Një nga televizionet me shikueshmëri më të madhe në Ferizaj dhe gjithë Kosovën RTV ‘Iliria’ së shpejti pritet që të fillojë transmetimin nga qyteti i

Lajme

Bomerang/Publikuan audio kundër Zaevit por haruan të shkurtojnë pjesën ku thotë ‘mërsh’ në fund të xhirimit!

Mediat e opozitës raportuan një bisedë të përgjuar këtë pasdite në të cilën u dëgjua zëri i liderit të LSDM-së, Zoran Zaev. Biseda e shkurtër

Lajme

Florin Besimi: Ne bëjmë çfarë themi, dhe themi çfarë bëjmë

Kandidati i BDI-së, në Zonën e 6-të zgjedhore,doc. dr. Florin Besimi, ka cekur se “Ne nuk qeverisim me shembullin e forcës, por me forcën e

Lajme

Mickoski gënjeu anëtarësinë, i largoi deputetët dhe më pas fshehtë ka bashkëpunuar me ato!

Regjistrimet e reja që u shfaqën në internet në mëngjes dhe mbi të cilat mund të dëgjohet zëri i liderit të VMRO DPMNE, Hristijan Mickoski,

Lajme

Bajrami për ‘Syri Tv’: Angazhimi ynë do jetë një shtet neutral për të gjithë

Përfaqësuesi i ASH-së, Naim Bajrami duke folur për ‘Syri Tv’ mbi gjendjen aktuale politike në vend në prag të mbajtjes së zgjedhjeve të parakohëshme parlamentare

Lajme

Publikohen audio të reja/Mickoski bind deputetët e larguar të mos votojnë Ligjin e prokurorisë publike (Audio)

Edhe pse është dita e fundit para heshtjes zgjedhore, në YouTube u shfaqën regjistrime të reja, në të cilat kësaj radhe, dëgjohet përsëri drejtuesi i

Lajme

Ali Ahmeti nga Kuvendi: Këtu do ta zgjedhim kryeministrin shqiptar, votoni 9

Lideri i Bashkimit Demokratik për Integrim, Ali Ahmeti së bashku me kandidatët për deputet në të gjitha zonat sot para Kuvendit të Maqedonisë së Veriut

Lifestyle

‘Sharr Reisen’ ju prezanton ofertën ekskluzive për pushime në të gjitha bregdetet (Detaje)

Një nga agjencionet turistike më serioze dhe më ekskluzive jo vetëm në qytetin e Tetovës por edhe më gjerë ‘Sharr Reisen’ për këtë verë ka